Archiv článků

15.04.2024 07:19
Mladší žáci porazili na domácím hřišti tým Velim+Cerhenice 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.04.2024 07:17
Starší žáci splnili roli favorita a tým Velim+Cerhenice porazili na domácím hřišti 14:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.04.2024 07:15
Dorost opět prohrál, tentokrát na hřišti týmu Družba Suchdol 2:6. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.04.2024 07:14
"B" mužstvo porazilo na domácím hřišti Křečhoř 3:2. ZÁPIS O UTKÁNÍ
15.04.2024 07:13
"A" mužstvo zapsalo veledůležité 3 body na hřišti Býchor, kde zvítězilo 3:2. „Začátek zápasu nám vyšel. Již v první minutě jsme se dostali do vedení po brance Lva, který využil výbornou zpětnou přihrávku Chvalovského a zpoza velkého vápna umístil k tyči. Vyrovnání přišlo rychle po...
09.04.2024 06:27
Porážkou 3:5 skončilo utkání mladších žák§ na hřišti Dolnobousovského SK. ZÁPIS O UTKÁNÍ
09.04.2024 06:25
Další 3 body to tabulky zapsali starší žáci na hřišti Dolnobousovského SK, kde zvítězili 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
09.04.2024 06:22
Dorost překvapivě ztratil. Na "domácí" půdě v Dobřichově prohrál s týmem Ostrá+Lysá brankou z 90. minuty 0:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
09.04.2024 06:21
"B" mužstvo si přivezlo z Dobřichova bod za remízu 2:2. Následný penaltový rozstřel zvládli lépe domácí poměrem 5:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
09.04.2024 06:19
"A" mužstvo doma remízovalo s Vykání 2:2, když všechny 4 branky padly v poslední desetiminutovce. „Při vzpomínce na podzimní přestřelku ve Vykáni jsme nechtěli připustit podobný scénář. V naší hře bylo hodně znát, že se soustředíme na pozorné bránění, a přestože byli technicky vyspělí hráči...
Záznamy: 1 - 10 ze 743